Oroboros

Oficjalne Forum Gildii Oroboros

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

Ogłoszenie

Team Speak pass:Adres: 188.165.215.142, Port: 9987, Hasło: okiss1/// Mumble (1.2.3): mumble1.multigaming.pl port 64746 kanał 41)Oroboros hasło okis

#1 2010-11-08 12:56:51

Alsei

The Crusiader

Zarejestrowany: 2010-10-17
Posty: 16
Punktów :   

TBC rajdy

Mam ideę fixe.

Skoro nasza gildia rośnie w siłę i 80tki, spróbujmy rajdów dla 70tek na out! I Sunwell Plateau!
Takie wypady rzadko się zdarzają, a uważam, że tbc jest tak epickie, że będzie to wspaniale wyglądać na pamiątkowych zdjęciach.
Bajecznie wyglądający loot, z którym będziemy się przechadzać po ulicach Dalaranu.
Rzadkie, a efektowne itemy (nawet jeśli nie efektywne, nie wiem jak wy, ale mnie chodzenie w dwóch ponurackich setach na zmianę nudzi ;]).
Spotkanie z legendarnymi megabadassami, mordowanie Kil'jaedena,  i Kael'thasa, dopóki nie wprowadzą Ulduaru i ICC, to nie ma bossów bardziej epickich!

Podobno rajd na tempest keep the eye jest najciekawszą z walk do tej pory, nie chcielibyście tego przeżyć (jeszcze raz ;])?

Czekam na komentarze

Offline

 

#2 2010-11-18 20:44:12

 Varitus

The Otaku

Skąd: M-K
Zarejestrowany: 2010-09-26
Posty: 40
Punktów :   

Re: TBC rajdy

Ja jestem jak najbardziej na "tak"!!! kolejne zaczep łachy będę mógł na sibie wrzucić oj oj kolekcja coraz większa będzie!! hmm sezon "Słonecznego Wojownika" powoli dobiega końca i trzeba nowy imge zdziałać niech no tylko wznowią serv!! jak ludzie nie będą chcieli iść dobrowolnie to chyba przegryzę na pół nie będzie zmiłuj

Offline

 

#3 2010-11-30 04:32:01

Alsei

The Crusiader

Zarejestrowany: 2010-10-17
Posty: 16
Punktów :   

Re: TBC rajdy

łojeza, odpisano mi!
(polecam godzinę i minuty tego posta ;p)

Offline

 

#4 2010-11-30 13:38:41

 Varitus

The Otaku

Skąd: M-K
Zarejestrowany: 2010-09-26
Posty: 40
Punktów :   

Re: TBC rajdy

bo widzisz!! to ja tak dlugo czekałem żeby ktoś inny zabrał w tym temacie głos... i nie doczekałem się! a nie chciałem żeby naszemu gildyjnemu rodzynkowi() smutno się zrobiło zrobiło więc sam musiałem coś naszparglać

"weś" się nie czepiaj co -_-

Offline

 
Uroboros (gr. οὐροβόρος; także urobor) – staroegipski i grecki symbol przedstawiający węża z ogonem w pysku, który bez przerwy pożera samego siebie i odradza się z siebie.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plpoxipol wrocław Skup laptopów ursus