Oroboros

Oficjalne Forum Gildii Oroboros

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

Ogłoszenie

Team Speak pass:Adres: 188.165.215.142, Port: 9987, Hasło: okiss1/// Mumble (1.2.3): mumble1.multigaming.pl port 64746 kanał 41)Oroboros hasło okis

#1 2011-08-31 22:06:46

 Varitus

The Otaku

Skąd: M-K
Zarejestrowany: 2010-09-26
Posty: 40
Punktów :   

Grupy raidowe

Chcąc zacząć raidować we własnej ekipie potrzeba małego podziału. Moja propozycja na ten tydzień wygląda tak:
grupa 1 : 6 z riders  Tolis T  Varitus+ Damia Argentum

grupa 2 : Vac T Mio(war) T Genefa T Gosek+ Semar+ Haresh+Devolay Shotgun Karbox Araf
Grupa 3 : Dryf(war) T Zerh T Nirfer T Tay+ Ulvhen+ Mio(dru)+ Nyre Rem Neli Kelthas

Liderami grup będą Vac i Dryf.

Pozostali : Kazgan, Ardas Vendu, Tennyo, Gossow, Dryf(prej) Wedro(problemy z netem)
Ostatni wymienieni to 3 altów plus 4 normalnych graczy których miałem problem z umiejscowieniem:/
Oni będą wchodzić w miejsce tych których nie będzie (alty będą brane na samym końcu pod uwagę), nie pojawią się, nie potwierdzą stawienia się itp...
(Więc proszę się nie zrażać tym, że na w pierwszym wykazie grup tam się ktoś znajduje, bo szybko może się to zmienić). 
Osoba wchodząca z grupy pozostałych do grupy raidujacej będzie przypisana na stałe

Zobaczymy jak to wyjdzie. Mam nadzieję, że w przyszłym tygodniu grupa "pozostałych" będzie już mniejsza, albo wcale jej nie będzie.

Mogę teraz życzyć udanego ustalania terminów.

Wytłumaczenie znaczków przy nazwach graczy  literka T - tank; + krzyż na drogę dla hila, ci co są bez znaczków to dpsy

Offline

 
Uroboros (gr. οὐροβόρος; także urobor) – staroegipski i grecki symbol przedstawiający węża z ogonem w pysku, który bez przerwy pożera samego siebie i odradza się z siebie.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl